
Електропривод повітряної заслінки Belimo (Белімо) LMQ24A
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- В наявності
- Код: 15305
- +380 (44) 333-89-49міський
Електропривод Belimo LMQ24A є прискореним приводом без поворотної пружини та застосовується для керування повітряними засувками площею до 0,8 м2 в системах вентиляції та кондиціонування. Привод керується за схемою відкрито/закрито. Час ходу становить 2,5с.
Робоча напруга — 24 В~/=.
Особливості:
Просте встановлення. Електропривод встановлюється безпосередньо на вал заслінки за допомогою універсального хомута, забезпечений фіксатором, що запобігає провертанню корпусу.
Висока функціональна надійність. Електропривод захищений від перевантаження, не вимагає кінцевих вимикачів і зупиняється автоматично після досягнення кінцевих положень.
Ручне керування. Можливе ручне керування за допомогою кнопки з самоповерненням (притаманю кнопку редуктор виводиться із зачеплення).
Кут повороту настроюється за допомогою механічних упорів.
Технічні характеристики
| Артикул | LMQ24A |
| Напруга живлення | 24 В ~ 50/60 Гц, 24 В= |
| Діапазон номінального напруги |
19,2…28,8 В~ 21,6…26,4 B= |
| Розрахункова потужність | 23ВА |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Електричне під'єднання | |
| З'єднувальний кабель | Довжина 1 м, 3х0,75 мм2 |
| Точність позиціювання | ±5% |
| Напрямок повороту | Вибирається встановленням перемикача 0/1 |
| Час повороту | 2,5 с |
| Крутний момент | Мін. 4 Нм (при номін. напр.) |
| Ступінь захисту | IP54 під час встановлення в будь-якому положенні |
| Температура експлуатації | -30...+40 С |
| Вага | 850г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Belimo |
| Країна виробник | Швейцарія |
- Ціна: Ціну уточнюйте
