Подарунок

ШВИДКИЙ ОСЕВИЙ ВЕНТИЛЯТОР DOSPEL (ДОСПЕЛ) POLO 5 Ø120 WCH
1 100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- В наявності
- Код: 15128
+380 (99) 207-56-37
мтс- +380 (44) 333-89-49міський
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «ШВИДКИЙ ОСЕВИЙ ВЕНТИЛЯТОР DOSPEL (ДОСПЕЛ) POLO 5 Ø120 WCH»
DOSPEL POLO 5 Ø120 WCH
Побутовий осьовий вентилятор
Застосування побутового осьового вентилятора Dospel POLO 5 Ø120 WCH Побутові осьові вентилятори Dospel POLO 5 Ø 120 WCHуніверсальні. Вони використовуються для вентиляції у ванних кімнатах, туалетах, кухнях, офісах, житлових будинках і квартирах. Доступні три типорозміри вентиляторів для повітроводів розмірами: 100 мм, 120 мм і 150 мм. Конструкція побутового осьового вентилятора Dospel POLO 5 Ø120 WCHКорпуси побутових осьових вентиляторів виготовляються з високоякісного АБС-пластику з додаванням антистатика для захисту від пилу. Клас ізоляції IP Х4.
У вентиляторах Dospel POLO 5 Ø120 WCH стандартного виконання застосовані двигуни на кулькових підшипниках. Цей тип підшипників подовжує термін експлуатації вентилятора, знижує рівень шуму та дає змогу встановлювати вентилятор під будь-яким кутом.
Технічні характеристики: Вентилятор осьовий Dospel POLO 5 Ø120 WCH
| Бренд | Dospel |
| Максимальна витрата повітря | 150 — 150 м3/год |
| Маса | 0.6 кг |
| Напруга (вольт) | 220 B |
| Оберти двигуна, об/хв | 2650 |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Країна-виробник | Польща |
| Ток | 0.13 — 0.13 A |
| Рівень звукового тиску | 46 — 46 дБ |
| Функції | Регульований гідростат |
| Клас захисту | IP X4 |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Частота тока | 50 Гц |
| Робочий тиск | 49 — 49 Па |
| Максимальна температура повітря, що переміщається | 40 — 40 °C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат у подарунок | Вентилятори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴

