Теплова завіса Neoclima Intellect E
Електричні теплові завіси Neoclima — найкраща якість від грецького виробника.
Усі електричні повітряні завіси Neoclima виробляються в Греції на заводі «Olefini», єдиний напрям якого — виробництво повітряних завіс. В одному й тому ж місці під Афінами виготовляються пресформи, електроніка, відбувається складання обладнання. Висока якість усього обладнання Neoclima підкріплена гарантією терміном на 3 роки.
Всі повітряні завіси працюють по одному й тому ж принципу: створюється повітряний потік, який розділяє повітряний простір усередині та зовні приміщення. Цим досягається стабільність внутрішньої температури повітря (зимою — збереження тепла, влітку — збереження прохолоди), а також перешкоджає потраплянню в приміщення комах, пилу та інших влучних предметів.
Будь-яка електрична повітряна завіса Neoclima може працювати в режимі вентилятора, на обігрівання/без обігріву.
Повітряні завіси Neoclima, як і будь-які інші повітряні завіси, можна встановлювати декількома способами.
1. Настінний спосіб.
Установлення здійснюється за допомогою спеціальних петель або планок, що входять до комплекту постачання.
2. Вертикальний спосіб встановлення.
Вертикальні повітряні завіси кріпляться спеціальними елементами, які, зазвичай, входять до комплекту постачання.
3. Стельовий спосіб встановлення.
У разі неможливості встановити повітряну завісу на стіну можна встановлювати завісу та на стелі. У цьому разі елементи кріплення постачаються тільки під замовлення.
Для успішної та тривалої експлуатації будь-якої повітряної завіси необхідно дотримуватися низки правил:
- регулярно в міру забруднення чистьте фільтри вашої повітряної завіси;
— якщо ваша повітряна завіса якийсь час не працювала, то перед її увімкненням ви маєте простежити за нагрівальними елементами на предмет перебування там сторонніх предметів — потрапляння чужого елемента на нагрівальний елемент повітряної завіси може призвести до загоряння;
- в разі потрапляння стороннього предмета на нагрівальний елемент усуньте його за допомогою пилососа;
— під час експлуатації ретельно стежте за процесом вимкнення повітряної завіси — вимикайте її тільки через пульт дистанційного або кабельного керування.
Ніколи не вимикайте її через рубильник електромережі!
Виконання цих правил дасть змогу вам експлуатувати повітряні завіси Neoclima тривалий термін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neoclima |
| Країна виробник | Греція |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти монтажу | настінний |
| Вентилятор | Да |
| Вентиляція без нагріву | Да |
| Додаткова інформація | Кабельний пульт управління |
| Захисні функції | відключення при перегріві |
| Максимальний повітрообмін | 1370 куб. м/ч |
| Потужність обігріву | 9000 Вт |
| Напруга | 380/400 В |
| Пиловий фільтр | Да |
| Регулювання потужності | Да |
| Таймер | Немає |
| Термостат | Да |
| Тип | теплова завіса |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Електронне |
| Управління | електронне управління, пульт ДУ |
| Установка теплової завіси | макс. висота установки 2.30 м |
- Ціна: Ціну уточнюйте


