
Кондиціонер LIBERTON 24 P35
22 000 ₴
- В наявності
- Код: 10589
- +380 (44) 333-89-49міський
Кондиціонер LIBERTON
Кондиціонер Liberton призначений для підтримки оптимальних кліматичних умов у квартирах, будинках, офісах, стане також стильною деталлю Вашого інтер'єру. Це сучасна настінна спліт-система, яка має всі необхідні для максимально ефективного використання функції. Відмітна риса цієї моделі — стильний і модний дизайн, завдяки якому ви можете встановлювати кондиціонер практично в будь-яких приміщеннях. У кондиціонері передбачені функції, як-от охолодження, обігрівання, осушення, режим вентиляції та фільтрація. Крім того, тут є: автоматичний режим, завдяки якому ви можете підтримувати встановлену температуру всередині приміщення, самостійно регулюючи вологість і напрямок повітряного потоку; режим «сон», який не тільки створює ідеальні умови для відпочинку, приносить користь для здоров'я, але й запобігає нераціональній витраті електроенергії в нічну пору та режим турбо, що забезпечує швидке зниження температури повітря. Ця модель обладнана таймером (до 24 годин). До комплекту входить внутрішній і зовнішній блоки, пульт ДК. Варто зазначити наявність дисплея на внутрішньому блоці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові режими | режим вентиляції (без охолодження й нагрівання), автоматичний режим |
| Інші функції і особливості | можливість регулювання напряму повітряного потоку, функція запам'ятовування налаштувань |
| Потужність в режимі обігріву | 2000 Вт |
| Потужність в режимі охолодження | 2000 Вт |
| Основні режими | охолодження / обігрів |
| Споживана потужність при обігріві | 670 Вт |
| Споживана потужність при охолодженні | 780 Вт |
| Регулювання швидкості обертання вентилятору | Да |
| Таймер включення/вимикання | Да |
| Тип | настінна спліт-система |
| Тип хладагента | R 22 |
| Фаза | однофазний |
| Фільтри тонкої очистки повітря | Немає |
- Ціна: 22 000 ₴
- Спосіб упаковки: коробка


