
Кондиціонер LG DM09RP.NSJRO/DM09RP.UL2RO Hyper Inverter
37 999 ₴
- В наявності
- Код: 12310
+380 (99) 207-56-37
мтс- +380 (44) 333-89-49міський
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер LG DM09RP.NSJRO / DM09RP.UL2RO — це високоякісний, надійний і зручний у використанні кондиціонер нового покоління (2017). Побутовий кондиціонер LG DM09RP.NSJRO / DM09RP.UL2RO серії HYPER Inverter — це запорука чистоти, тиші та комфорту в будинку.
Теплообмінник побутових кондиціонерів серії Inverter має покриття Gold Fine. Спеціальне захисне покриття теплообмінника зовнішнього блока захищає його від корозії, яка може виникати внаслідок впливу на нього довкілля, що дуже актуально в умовах роботи пристрою у великих містах.Кондиціонер LG DM09RP.NSJRO/DM09RP.UL2RO здійснює глибоке очищення повітря за допомогою антиалергенного й антивірусного фільтрів. Противірусний і антиалергенний фільтр сприяє деактивації небезпечних вірусів, зокрема вірусу грипу.
У кондиціонері є функція керування роботою пристрою за допомогою Wi-Fi.
Особливості:
- захисне покриття Gold Fine;
- Моніторинг енергоспоживання;
- фільтри Plasmaster, EZ-фільтр;
- розумна діагностика;
- Smart Diagnosis;
- Wi-Fi керування;
- функція автоматичного очищення;
- колір панелі: білий;
— стильний дизайн зовнішньої панелі внутрішнього блока.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Колір корпусу | Білий |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові режими | режим вентиляції (без охолоджування і обігріву), автоматичний режим, самодіагностика несправностей |
| Інші функції і особливості | можливість регулювання напряму повітряного потоку, функція запам'ятовування налаштувань |
| Максимальний повітряний потік | 5.4 куб. м/хв |
| Мінімальна температура для експлуатації кондиціонера в режимі обігріву | 1°С |
| Потужність в режимі обігріву | 2290 Вт |
| Потужність в режимі охолодження | 2050 Вт |
| Основні режими | охолодження / обігрів |
| Споживана потужність при обігріві | 660 Вт |
| Споживана потужність при охолодженні | 675 Вт |
| Регулювання швидкості обертання вентилятору | тобто, кількість швидкостей - 3 |
| Режим осушення | є, до 1 л/год |
| Таймер включення/вимикання | Да |
| Тип | настінна спліт-система |
| Тип хладагента | R 410A |
| Рівень шуму | 27 дБ / 33 дБ |
| Фаза | однофазний |
| Фільтри тонкої очистки повітря | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 999 ₴



