
Кондиционер LG P07EP.NSJ/P07EP.UA3 MegaPlus Inverter
16 499 ₴
- В наявності
- Код: 12305
+380 (99) 207-56-37
мтс- +380 (44) 333-89-49міський
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер LG P07EP.NSJ / P07EP.UA3
Серія Mega Plus з інверторним приводом компресора спосібty нагрівати приміщення за екстремальних параметрів довкілля, забезпечуючи високий комфорт споживачеві за мінімальних витрат електроенергії. Досягнення заданої температури в приміщенні відбувається за максимально короткий проміжок часу, а також забезпечить фільтрацію й очищення повітря. Серед них важливо зазначити широкий діапазон робочих температур, високий ступінь фільтрації повітря, можливість створювати спрямований потік повітря. Кондиціонери цієї серії стануть незамінним помічником у спекотне літо, а також ідеально підійдуть людям, які страждають на алергічні захворювання.
Особливості кондиціонера серії Mega Plus:
• Безшумна робота
• Економія енергії Inverter
• Plasmaster Іонізатор
• Форсоване охолодження Jet Cool
• Швидке охолодження
• Бездротовий ПДК
• Функція автоматичного очищення теплообмінника
• Багатофункціональність
• Швидке охолодження
• Ефективне нагрівання
• Gold Fin
• Повна безпека
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Потужність охолодження | 2005 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові режими | режим вентиляції (без охолоджування і обігріву), автоматичний режим, самодіагностика несправностей |
| Інші функції і особливості | можливість регулювання напряму повітряного потоку, функція запам'ятовування налаштувань |
| Максимальний повітряний потік | 5.4 куб. м/хв |
| Мінімальна температура для експлуатації кондиціонера в режимі обігріву | 1°С |
| Потужність в режимі обігріву | 2290 Вт |
| Потужність в режимі охолодження | 2050 Вт |
| Основні режими | охолодження / обігрів |
| Споживана потужність при обігріві | 660 Вт |
| Споживана потужність при охолодженні | 675 Вт |
| Регулювання швидкості обертання вентилятору | тобто, кількість швидкостей - 3 |
| Режим осушення | є, до 1 л/год |
| Таймер включення/вимикання | Да |
| Тип | настінна спліт-система |
| Тип хладагента | R 410A |
| Рівень шуму | 27 дБ / 33 дБ |
| Фаза | однофазний |
| Фільтри тонкої очистки повітря | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 499 ₴



