Корзина
76 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
  • ООО Климат Инвест
  • Статьи
  • Кондиціонери та вентиляція для квартир і котеджів (Кондиционирование и вентиляция квартир и коттеджей)
Контакты
ООО Климат Инвест
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380992075637мтс, водафон
+380638361775лайф, лайфсел
+380577506248городской
+380973054074киевстар
Станислав, Денис, Евгений
УкраинаХарьковская областьХарьковпр.Московский 199 (метро Московский Проспект)
maxvts1
Карта

Кондиціонери та вентиляція для квартир і котеджів (Кондиционирование и вентиляция квартир и коттеджей)

Кондиціонери та вентиляція для квартир і котеджів (Кондиционирование и вентиляция квартир и коттеджей)

Кондиціонери та вентиляція для квартир і котеджів

 

Побутові кондиціонери (настінні спліт-системи)

Найпростіший і найпоширеніший спосіб захисту від літньої спеки ― це установка спліт-системи настінного типу. Вартість таких кондиціонерів починається від 4000 гр, однак якщо якість і надійність кондиціонера для Вас важливіше його ціни, то ми рекомендуємо звернути увагу на популярні спліт-системи верхнього і середнього цінового рівня. У порівнянні з бюджетними моделями, такі кондиціонери мають не тільки кращу якість і надійність, але і відрізняються низьким рівнем шуму, високою енергоефективністю, розвиненими системами самодіагностики і захисту.

 

Кондиціонери преміум класу

Daikin ― престижні і дорогі кондиціонери, ідеальний вибір для тих, хто любить все найкраще.

Mitsubishi Electric ― кондиціонери Mitsubishi Electric ділять з Daikin звання найнадійніших, технологічно сучасних (і дорогих). Якщо Вам потрібно безкомпромісну якість, вибирайте з цих двох брендів.

Mitsubishi Heavy ― одні з найбільш доступних за ціною і популярних кондиціонерів першої групи. Широкий модельний ряд дозволяє легко підібрати спліт-систему з необхідними функціями і характеристиками.

Toshiba ― безвідмовні, перевірені часом кондиціонери. Збірка проводиться в Таїланді та Японії.

 

Кондиціонери середнього класу

Gree ― на нашу думку ― Gree це кращий вибір в середній ціновій категорії (за співвідношенням ціна / якість).

Детальніше про побутові спліт-системи розповідається в розділі побутові кондиціонери.

 

 Комплексні системи вентиляції та кондиціонування для квартир і котеджів

Побутові спліт-системи, які традиційно встановлюються в житлових приміщеннях, не позбавлені недоліків, головний з яких ― неможливість повноцінної вентиляції повітря. Саме тому для створення по-справжньому комфортних умов в квартирах і заміських будинках все частіше використовуються комплексні системи кондиціонування і вентиляції. Щоб зрозуміти, в чому ж полягає їхня перевага, розглянемо історію розвитку кліматичних систем на простому прикладі.

 Після ремонту квартири її мешканці деякий час насолоджуються тишею і прекрасним інтер'єром, поки не помічають, що в будинку стало жарко і задушливо, а на вікнах в деяких приміщеннях став з'являтися конденсат (все це наслідки високої герметичності склопакетів). Тоді мешканці вирішують встановити кондиціонер, який допомагають боротися з літньою спекою і високою вологістю, однак через духоту їм як і раніше доводиться відкривати вікна, впускаючи всередину разом зі свіжим повітрям пил і вуличний шум. Рано чи пізно приймається рішення про встановлення системи вентиляції, яка разом з кондиціонером створює достатньо комфортні умови (свіжий і чисте повітря потрібної температури). Але коли приходить зима, мешканці стикаються з новою проблемою: відносна вологість припливного повітря стає дуже низькою, і в результаті починає тріскатися паркет і розсихатися меблі, а у людей виникає неприємні відчуття через сухість в горлі. Побутові зволожувачі могли б виправити ситуацію, але вони незручні у використанні ― в кожній кімнаті потрібно ставити по окремому приладу, та ще й наповнювати кожен з них водою по 1 ― 2 рази на день. Тому до системи вентиляції додається канальний зволожувач. Саме така система, що складається з кондиціонера, припливно-витяжної вентиляції і канального зволожувача дозволяє підтримувати комфортний рівень температури, вологості і свіжості повітря.

Розглянемо докладніше кожен з її елементів.

 

З чого складаються сучасні кліматичні системи?

Кондиціонери. Традиційне рішення ― це установка декількох (по числу кімнат) настінних спліт-систем або одного канального кондиціонера. Сучасний варіант, що володіє рядом переваг ― зональна система кондиціонування з канальним виконанням внутрішніх блоків. Така система включає один компактний зовнішній блок і декілька внутрішніх блоків канального типу. Всі вони з'єднуються однією спільною трасою і можуть розташовуватися на значній відстані один від одного. Це дозволяє розміщувати зовнішній блок на обмеженому просторі в будь-якому місці будівлі, наприклад, на балконі або навіть на даху (при забороні розміщення зовнішніх блоків на фасаді будівлі таке технічне рішення може виявитися єдино можливим). Низькопрофільні канальні блоки встановлюються у допоміжних приміщеннях (санвузли, гардеробні, коридори) за підвісною стелею (оскільки використовується не один, а декілька внутрішніх блоків, всі вони мають невеликі габарити і низький рівень шуму). У цьому випадку охолоджене повітря подається в приміщення по воздуховодам невеликої довжини, які декоруються підшивними стелями з мінімальним заниженням. У кімнатах же розташовуються тільки невеликі вентиляційні решітки, які можуть бути різних форм і забарвлень, і тому легко «вписуються» в будь-який інтер'єр.

У порівнянні з традиційними кондиціонерами зональні системи з канальними внутрішніми блоками забезпечують більш м'яку і розосереджену подачу охолодженого повітря, що гарантує відсутність протягів і кліматичний комфорт у всьому приміщенні. Крім цього, сучасні зональні системи можуть управлятися з центрального пульта управління або комп'ютера (у тому числі через інтернет) і легко інтегруються в систему «розумний дім».

 Система вентиляції, яка забезпечує подачу свіжого повітря в усі житлові приміщення і дозволяє істотно знизити загальну запиленість повітря (відкривати вікна для провітрювання більше не потрібно). До складу типової системи вентиляції входить електричний (для квартир) або водяний (для котеджів) калорифер, який нагріває припливне повітря до комфортної температури в холодний період року, один або кілька фільтрів для очищення зовнішнього повітря від пилу та інших забруднювачів (кількість і типи фільтрів вибираються з початкової забрудненості повітря і вимог до його чистоті в приміщенні), вентилятор для подачі повітря по системі повітроводів і система автоматики, яка керує всіма цими елементами. Для економії енергії може використовуватися припливно-витяжна вентиляція з рекуператором, який передає тепло від повітря, що видаляється ― припливному.

Канальний зволожувач повітря, який в холодний період року підтримує оптимальну відносну вологість повітря. На відміну від побутових моделей, канальний зволожувач підключається до водопроводу і автоматично підтримує заданий рівень вологості у вентиляційному каналі, звідки повітря розподіляється по всіх приміщеннях.

Осушувач повітря. Як правило, встановлюється в зонах з виділеннями вологи (наприклад, басейнах) для зниження відносної вологості і запобігання утворення конденсату на огороджувальних конструкціях.

 

Особливості проектування та монтажу кліматичних систем.

Беручи на обслуговування об'єкти з готовими кліматичними системами, ми часто стикаємось з тим, що ці системи виконані «на конвеєрі» з використанням типових рішень, без достатньої індивідуальної настройки.

До чого це призводить? Погано спроектована або ненастроєна система кондиціонування і вентиляції стає джерелом дискомфорту, і нею, іноді, навіть перестають користуватися. Звідси ж виникають міфи про шкоду кондиціонерів, про протяги і застудах від вентиляції, про те, що такі системи погіршують інтер'єр і занадто сильно шумлять.

Чому так відбувається? Причина, мабуть, в тому, що покупець не надто замислюється про те, що за система буде встановлена ​​в його будинку, адже якість повітря, на відміну від меблів або штор, не можна побачити. А компанія-підрядник не пропонує йому сучасних варіантів, вважаючи за краще працювати так, як звичніше. В результаті реалізується відносно недороге типове технічне рішення, що приводить до того, що кліматична система не гармонує з інтер'єром і створює безліч дрібних незручностей при експлуатації.

Що ж потрібно для створення якісної, зручною системи кондиціонування і вентиляції? Найголовніше ― це тривалий досвід роботи проектувальників та інших співробітників компанії-підрядника на об'єктах заміської нерухомості і квартирах. Адже тільки такий досвід дозволить їм знайти індивідуальне рішення з використанням сучасного обладнання і провести грамотні розрахунки. Крім цього, проектувальники повинні вміти «вписати» кліматичну систему в дизайн інтер'єру, а це вимагає від них навичок тісної співпраці з архітекторами і дизайнерами для пошуку компромісів ― без цього буде неможливо «зістикувати» дизайнерські рішення з технічними особливостями інженерної системи.

Тому, вибираючи компанію-підрядника, вимагайте її «послужний список». Нехай її представники розкажуть (і доведуть з технічної точки зору) як вони планують створювати кліматичну систему у Вашому будинку або квартирі, чому вони пропонують використовувати те, а не інше обладнання, які є варіанти реалізації системи в різних цінових категоріях, і які у кожного їх цих варіантів переваги і недоліки. Це не тільки дозволить Вам убезпечити себе від укладення договору з некваліфікованим підрядником, але і допоможе вибрати серед усіх претендентів кращого.

 

Звертайтеся в Клімат Інвест (Климат Инвест)!

Ми не пропонуємо низькі ціни, ми пропонуємо продумані інженерні рішення за оптимальною ціною!

Ми вміємо створювати комфортні умови в будь-яких приміщеннях ― від невеликих квартир до адміністративних будівель. Однак нашою спеціалізацією є створення комфортного клімату саме в житлових приміщеннях ― квартирах, будинках, заміських будинках. За 5 років успішної роботи на подібних об'єктах ми спроектували і встановили кілька сотень комплексних кліматичних систем, багато з яких вимагали пошуку нестандартних технічних рішень. Ми знаємо, як розмістити систему в «низьких стелях» (в мінімальному міжстельовому просторі), домогтися низького рівня шуму у всіх житлових приміщеннях, розрахувати і вибрати місця розміщення вентиляційних решіток так, щоб не було протягів і «застійних зон» або задекорувати всю кліматичну систему в архітектуру стель. Ми знаємо деталі і нюанси цієї роботи!

Наші проектувальники враховують будь-які індивідуальні побажання замовників, знають, як встановлювати довірчі відносини з дизайнерами та архітекторами, мають досвід співпраці з службами експлуатації. На етапі проектування ми прораховуємо і оптимізуємо не тільки загальну вартість системи, але і вартість її подальшої експлуатації (враховується річна вартість електроенергії, змінних повітряних фільтрів, картриджів для зволожувача, дезінфекції, обслуговування тощо). У процесі виконання монтажних робіт наші проектувальники регулярно виїжджають на об'єкт, що дозволяє їм не тільки контролювати хід робіт, але й оперативно вносити зміни в проект, не допускаючи простою в роботі (необхідність у змінах виникає кожного разу, коли змінюється дизайн-проект, або фактично виконані ремонтно-оздоблювальні роботи не повною мірою відповідають вихідного дизайн-проекту ― на практиці таке регулярно трапляється майже на всіх об'єктах).

 

Консультація фахівця

 

Ви можете задати питання та проконсультуватися:

з черговим менеджером проекту по телефону (066) 744-95-57 (по буднях з 09.00 до 18.00);

на об'єкті, викликавши менеджера проекту за допомогою заявки.

facebook twitter

Климат Инвест

Предыдущие статьи