Корзина
79 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
ООО Климат Инвест
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380992075637мтс, водафон
+380638361775лайф, лайфсел
+380577506248городской
+380973054074киевстар
Станислав, Денис, Евгений
УкраинаХарьковская областьХарьковпр.Московский 199 (метро Московский Проспект)
maxvts1
Карта

Що таке інвертор? (Что такое инвертор?)

Що таке інвертор? (Что такое инвертор?)

Що таке інвертор?

 Інвертор ― це частотний перетворювач, який застосовується для управління потужністю компресора цілого ряду кондиціонерів і представлений у вигляді електричного кола. «Інверторні» спліт-системи використовує його для перетворення змінного струму в постійний і назад. Під час другого перетворення частота і напруга струму змінюють свої значення, що робить можливим регулювання швидкості обертання, потужності обігріву або охолодження кондиціонера. З цієї причини «інвенторні» пристрої мають велику кількість переваг перед звичайними. Зокрема, вони більш економічні і менш шумні.

 

 

Точна підтримка температури

Після того, як кондиціонер з інвертором досягає температури, заданої користувачем, він не зупиняється, а починає працювати на низьких оборотах, попутно знижуючи потужність обігріву / охолодження і підтримуючи точну температуру повітря в кімнаті.

 

Швидке охолодження

До того, як досягає заданої температури, побутовий кондиціонер з інвертором працює на підвищеній потужності, що перевищує потужність такого ж обладнання тільки звичайного типу. Він майже на 15% швидше нагріває або охолоджує повітря в приміщенні.

 

Значне енергозбереження

Звичайний кондиціонер витрачає на 44% більше електричної енергії, оскільки для підтримки заданої температури йому необхідно включатися і вимикатися. Інверторне ж обладнання працює постійно на тій потужності, яка потрібна для підтримки температури.

 

Великий термін служби компресора

 Компресор, який управляється інвертором, здатний працювати в мінімальному режимі, підтримуючи точну температуру в приміщенні, і у форсованому режимі, охолоджуючи кімнату досить швидко (потужність вище номінальної). Так як зупинятися йому не доводиться, то він менше зношується, постійно теплий, не схильний замерзання і досить тихо працює. Відсутність моменту запуску якраз і дозволяє йому залишатися в робочому стані протягом багатьох років.

facebook twitter

Климат Инвест

Другие статьи